Нарада з питань підтримки агропромислового комплексу району

Під головуванням очільника районної державної адміністрації 18 березня в залі засідань районної ради відбулась нарада з питань підтримки агропромислового комплексу району. В нараді прийняли участь представники Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації та голова Полтавської обласної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Полтавщини» В.Бурлака. На нараду прибули керівники та спеціалісти  сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, голови та відповідальні особи за оформлення дотацій сільських селищних рад району, приватні землевласники,  представник Великобагачанської районної державної ветеринарної медицини, керівники відділень Приват та Ощад банків  та інші.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації Р. Прокопенко та  голова Полтавської обласної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Полтавщини» В.Бурлака проінформували про умови та можливості для участі в діючих державних та місцевих програмах підтримки агропромислового комплексу, а саме: підтримки фермерських та сільськогосподарських підприємств району по напрямках придбання сільськогосподарської техніки, посівного матеріалу; здешевлення  короткотермінових та довгострокових кредитів; реконструкція приміщень для тварин.  Для фізичних осіб пропонується дотація за утримання молодняка великої рогатої худоби до 13-місячного віку.