Нарада у в.о. голови райдержадміністрації

Сьогодні  під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Світлани Мельник відбулася нарада щодо вирішення питання фінансування  забезпечення хворих на цукровий діабет необхідними ліками.

На даний час склалася критична ситуація із фінансуванням забезпечення хворих з цукровим діабетом інсулінами. Кошти із державного бюджету не покривають в повній мірі потреби інсулінозалежних громадян району. Починаючи з 10 вересня цього року переважна більшість хворих на цукровий діабет жителів району не отримає належних ліків, що може поставити під загрозу їх життя. Єдина можливість, на даний час, недопущення дефіциту ліків – це виділення коштів на їх закупівлю з місцевих бюджетів ОТГ та району.

В нараді брав участь голова районної ради Григорій Полтавець, головний лікар КНП «Великобагачанська ЦРЛ» Леонід Гавловський, начальник фінансового управління Олена Гавловська та лікар-ендокринолог Наталія Півінська.

За результатами наради райдержадміністрацією направлено листи до об’єднаних територіальних громад району з проханням виділити необхідну суму коштів для забезпечення ліками інсулінозалежних жителів своєї громади. Райдержадміністрація вважає дане питання першочерговим, тому звертається до очільників громад розглянути його в найкоротші терміни та виділити необхідну суму.