Нарада по питанню протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами

Сьогодні під керівництвом в.о.голови РДА Світлани Мельник відбулась нарада по питанню протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами на території Великобагачанського району з представниками правоохоронних органів, Державної служби НС, Білоцерківської об’єднаної територіальної громади, відповідних служб районної державної адміністрації.
Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 27.12.2019 створено робочу групу щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території Полтавської області. За інформацією обласної державної адміністрації, робочою групою, після проведення відповідної роботи, на території Полтавської області виявлено 40 АЗС, які працювали з порушенням вимог чинного законодавства, в тому числі – 2 АЗС в нашому районі в селах Поділ і Красногорівка. За результатами наради дані відповідні доручення.