На території Устивицької сільської ради провели оперативно-профілактичний рейд «Як живеш, дитино?»

За ініціативи виконкому Устивицької сільської ради сьогодні проведено оперативно-профілактичний рейд «Як живеш, дитино?».
Участь в рейді взяли секретар виконавчого комітету Устивицької сільської ради Тамара Оришич, начальник служби у справах дітей Великобагачанської РДА Надія Онупко, дільничний офіцер поліції Олександр Сидоренко та головний лікар Устивицької АЗПСМ Ольга Матвієнко.
Під час рейду  відвідано чотири родини та здійснено перевірку умов проживання, утримання і виховання 8 дітей, захисту їх прав та законних інтересів. За фактом обстеження складені акти  житлово-побутових умов проживання, в яких перебувають діти та винесено попередження про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.
З батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди, надано попередження про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та про неприпустимість  вчинення насильства в сім’ї, а також рекомендації щодо покращення стану виконання батьківських обов’язків.   Діти із сімей будуть поставлені на облік, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.
Періодичне проводення таких рейдів  попереджає наслідки безвідповідального відношення батьків до виховання дітей, дитячу бездоглядність і безпритульність, здійснює профілактику жорстокого поводження із дітьми.