Ми бажаєм вам щастя і миру!

6 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України в м. Полтава відбулася святкова концертна програма для солдат строкової служби 179 військової частини Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, підготовлена Великобагачанським районним методичним центром народної творчості за ініціативи голови Великобагачанської районної державної адміністрації К.І. Байрамова.
Актова зала інституту  повністю заповнилася військовими. Завітали на свято шановні гості Герой України Іван Махтейович Балюк, заступник голови районної державної адміністрації Андрій Филипась, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ірина Бережна, директор районного методичного центру народної творчості Наталія Чобітько. Привітати військових зі святом ведуча Тетяна Кононенко запросила голову районної державної адміністрації Камандара Байрамова та Героя України Івана Балюка. В теплій атмосфері під щедрі оплески дарували свою творчість зразковий театр-читця «Українська світлиця» районного методичного центру народної творчості, Сергій Макаренко, Костянтин Шиян, Тетяна Іщук, Олена Майборода, Лариса Пушкіна, заслужений працівник культури України Яків Малько, Наталія Лук’янець, Петро Рибальченко, вокально-інструментальний ансамбль «Рута» дитячої музичної школи ім. Ф.Д. Кушнерика, народний чоловічий квартет «Берест» та вокальний ансамбль «Оксамит» ПП «Комунар», виступ яких сприйняли більш гучно, адже солдати мали змогу посмакувати варениками, якими пригощали всіх вмілі артистки ансамблю. Фінальну пісню «Я бажаю вам щастя і миру» виконав Сергій Макаренко разом з усіма учасниками святкового концерту.