Механічне травмування насіння під час зберігання, післязбиральної обробки і зберігання

Версія для друкуВерсія для друку

На Полтавщині проходить підготовка до  жнивної кампанії 2020 року. Це найбільш відповідальний період для всіх сільськогосподарських виробників області. Головна мета проведення цього заходу полягає в тому, щоб зібрати без втрат увесь врожай та зберегти його високі насіннєві, продовольчі і кормові якості. У зв’язку з інтенсифікацією сучасних технологій, значно підвищилось травмування насіння при збиранні, транспортуванні, післязбиральній обробці та в процесі зберігання. Травмування може також зумовлюватись пошкодженням шкідниками, ураженням хворобами, впливом екологічних факторів. З усіх видів травмування: механічного, біологічного та екологічного - механічні пошкодження є найбільш небезпечним для погіршення посівних властивостей насіння. Механічне травмування – частіше відбувається при обмолоті зерна комбайном, в результаті очистки і сортування, а також при транспортуванні та зберіганні на току і в насіннєсховищах. Механічні форми травм поділяють на три групи: бите зерно, зерно з макротравмами, зерно з мікротравмами. До макротравм відносяться такі типи пошкоджень: зародок відбитий повністю або частково ендосперм, сім’ядолі, перисперм – пошкодженні, повністю видалені оболонки насіння. Від макротравм зародка насіння гине, а решта травм цієї групи визивають глибокі зміни в насінні, які значно знижують посівні і врожайні якості насіння. Мікротравми візуально не спостерігаються, але завдають великої шкоди. До них належить: омертвіння частини тканини насінини, яка не відокремлюється від насінини і не бере участі в її життєдіяльності і отруює зародок продуктами розпаду. До мікротравм також відносяться мікропошкодження зародка, сім’ядолей, ендосперму, перисперму з внутрішніми тріщинами, мікропошкодження оболонок насіння, мікротріщини, які утворились при відчуженні насінини від материнської рослини, а також різні вм’ятини, що виникають від ударів при підвищеній вологості. Біологічне травмування настає внаслідок морфологічних особливостей рослини, а також зумовлюється пошкодженнями шкідниками та ураження хворобами. Екологічне травмування - це коли внутрішні тріщини з’являються при перестої врожаю на корені, довгому знаходженні у валках, пошкодженні ранніми осінніми приморозками. Екологічне травмування виявляється також при відставанні оболонок від ендосперму в результаті перемінної дощової та сонячної погоди, коли насіння часто зволожується і підсушується.

Кожен з видів пошкодження посівного матеріалу є своєрідним і неможливо точно сказати як воно буде впливати на його біологічні властивості.

Як було вже відмічено вище - найбільше травмується насіння при обмолоті комбайном. Ступінь травмування в процесі обмолоту залежить від анатомо-морфологічної будови, вологості насіння, його форми і крупності, швидкості подачі насіння в молотильний апарат, від  конструктивних особливостей і регулювання останнього. Травмування збільшується коли  насіння знаходиться у вологому і дуже сухому стані. Крім технічних причин травмування найбільш важливим фактором пошкодження насіння є підвищена вологість.

Наприклад, численними дослідженнями встановлено, що пошкодження зерна кукурудзи при збиранні на насіння кукурудзозбиральними машинами становить у середньому 10%, а в процесі післязбиральної обробки до 40%. Травмування при збиранні кукурудзи сильно залежить від вологості зерна. Сушіння кукурудзи через її схильність до утворення тріщин вимагає особливих режимів. Хоча пшениця належить до зернових культур, що обмолочуються важко, великі зерна всередині колоса обмолочуються порівняно легко, а дрібні, що мають міцніший зв'язок з ним, травмуються сильніше. Пошкодженість зерен в озимій пшениці лише під час обмолоту перебуває в межах до 27%. Дроблення пшениці при збиранні може доходити до 3%. В окремі роки збільшується частка зерен з повністю відбитим зародком.

При мікропошкодженнях насіння, як правило, збільшується енергія проростання за рахунок кращого доступу вологи до зародка. Але це явище тимчасове, оскільки в подальшому ці показники стають такими як і в цілого насіння і навіть знижуються. Схожість насіння також залежить від зовнішніх умов. У насіння з пошкодженнями в області зародка схожість різко знижується. Процес проростання відбувається з порушеннями й внаслідок впливу мікрофлори, яка розвивається в місцях пошкоджень. При цьому продукти життєдіяльності мікроорганізмів попадають в середину насіння і викликають різні патологічні зміни. Тому рослини, які виросли з травмованого насіння на протязі всієї вегетації розвиваються слабо, у них затягується процес дозрівання, продуктивність їх знижується. Дуже травмоване насіння дає врожай в 2-3, а іноді і в 5 разів менше, ніж здорове насіння.

Надамо декілька рекомендацій, які можуть бути враховані суб’єктами господарювання при обмолоті насінницьких посівів, його подальшому очищенні, сортуванні і зберіганні.

Так, насінницькі посіви доцільно збирати в повній стиглості. Під час збирання важливо контролювати і здійснювати всі заходи, які зменшують його травмування.

Травмування насіння можливо зменшити при роздільному способі збирання, правильнoму вибoрі термінів обмолоту, регулювання молотильного апарату, обертів барабана і зазорів між барабаном. Роздільне збирання забезпечує зменшення механічного травмування на 50%. У рoки з підвищенoю вoлoгістю та при випаданні дoщів слід застoсoвувати метод прямого комбайнування. Рекомендовано викoристoвувати кoнструктивнo найбільш сучасні й досконалі комбайни. Для кожної культури є своя оптимальна вологість при якій спостерігається мінімальне пошкодження. Це необхідно враховувати при збиранні насінницьких посівів. Велике значення в визначенні збиральної вологості має час дня - коливання збиральної вологості на протязі доби може бути значним, тому доцільно при доставці зерна на тік з поля не розміщувати в одному насипі насіння ранкового і денного збору, а сипати його окремо і так само окремо проводити послідуючу обробку насіння. Правильний вибір строків збирання значно зменшує травмованість посівного матеріалу.

Пошкодження насіння значною мірою обумовлено також режимом роботи та станом машин і механізмів при післязбиральній доробці і зберіганні. На зернooчисних та сушильних машинах насіння пошкоджується додатково ще на 8-10%. Одним з важливих заходів щодо зниження травмування насіння є здійснення внутрішньогосподарського контролю за правильною експлуатацією зерноочисної і сортувальної техніки, а також чітке дотримання технологічних режимів сушки насіння.

Пошкодження насіння знижує його посівні якості при зберіганні. Так, за даними науковців, через 8 місяців після збирання енергія проростання пошкоджених насінин знижується на 30 - 40 %, а лабораторна схожість на 62-89 %.

Ще одним із важливих заходів зменшення негативного впливу від тра­вмування є протруєння насіння, яке нейтралізує негативну дію мікроорганізмів. Понад 60% видів фітопатогенів передаються через насіння. Зараження насіннєвого матеріалу може відбутися на будь-якому етапі: у період вегетації, під час збирання і зберігання врожаю. Єдиний спосіб захистити майбутні сходи від численних хвороб - обробити насіння протруйником. Протруєння слід поєднувати з інкрустацією, додаючи пестициди до плівкоутворювача. Важливо дотримуватися науково обґрунтованих норм витрати протруйників. У разі зменшення норм - не досягається повне оздоровлення, а їх завищення призводить до зниження схожості насіння через утворення аномальних проростків, не здатних до подальшого розвитку. З часом такі проростки можуть загинути.

Протруювання з інкрустацією слід проводити перед сівбою. Не варто завчасно протруювати насіння з підвищеною вологістю. Інкрустація насіння підвищує врожай, оскільки пестициди надійно закріплюються на насінині, перешкоджаючи проникненню шкідливої мікрофлори .

Якщо здійснити вчасно весь комплекс заходів щодо зменшення травмування насіння і врахувати всі надані нами вище рекомендації - сподіваємося, що ви отримаєте додатковий вихід якісного насіння і як наслідок отримаєте значні прибутки.

 

Провідний інспектор відділу контролю у сфері насінництва

та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки

ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області

                                                                                                                               Нечитайло А. І.

Наверх ↑