КОНТРОЛЮЙТЕ СТРАХОВИЙ СТАЖ ЗІ СМАРТФОНА

Версія для друкуВерсія для друку

Про пенсію, якщо ви хочете її одержувати, краще подумати заздалегідь. І без перевірки страхового стажу тут не обійтися. Тим більше, що зробити це нескладно. Саме зараз, коли більшість людей знаходиться вдома на карантині, - час скористатися безкоштовним мобільним додатком “Пенсійний фонд”, який стане в нагоді перш за все роботодавцям і найманим працівникам.

Якщо вчасно з’ясувати, що для виходу на «заслужений відпочинок» не вистачає декількох років страхового стажу, то докупити його можна буде в розстрочку (оплативши частинами) і заощадити до половини вартості!

Мобільний додаток “Пенсійний фонд” забезпечує:

• доступ з мобільних пристроїв до електронних сервісів Пенсійного фонду;

• доступ всіх працюючих (застрахованих осіб) до інформації, яка міститься в електронній обліковій картці соціального страхування щодо анкетних даних, заробітної плати та інформації щодо надбаного страхового стажу;

•захист прав застрахованих осіб шляхом контролю за сплатою страхувальниками страхових внесків;

• оперативний доступ до Електронного реєстру листків непрацездатності;

• підвищення якості надання послуг.

Основні можливості мобільного додатку “Пенсійний фонд:

• для застрахованих осіб - перегляд відомостей з Реєстру застрахованих осіб (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником) інформація про заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж);

• для всіх категорій - перегляд стану опрацювання звернень до Пенсійного фонду України, в тому числі прикріплених до звернень документів; верифікація документів, довідок, сформованих в особистому електронному кабінеті; одержання та перегляд повідомлень від Пенсійного фонду.

Будь-які питання майбутнього пенсійного забезпечення можна вирішити оперативно, не чекаючи, доки прийде час отримувати перші виплати.

Довідково: за останніми даними звітності до реєстру застрахованих осіб, який адмініструє Пенсійний фонд, на Полтавщині налічується 22,2 тис. роботодавців і 320,7 тис. найманих працівників.

Головне управління Пенсійного фонду України

в Полтавській області

Наверх ↑