IV Національний проєкт «Берегиня України»

Задля гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя відродженню та звеличенню Батьківщини добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» за підтримки та участі представників Офісу Президента України, Верховної Ради України, органів державного управління та місцевого самоврядування, громадських об’єднань проводить IV Національний проєкт «Берегиня України».

Він розповідає про незламних, сильних українок, які нарівні з чоловіками, а часом і випереджуючи їх, досягають значних успіхів, поєднуючи наполегливу працю і любов до України, возвеличують націю, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям. Це керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші.

Тож обирайте у своїх громадах жінок, які надихають вас своїм прикладом на звершення, які об’єднують жителів навколо справжніх людських цінностей, завдяки яким громади стають краще, та долучайтеся до Національного проєкту.

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» запрошує до участі у Проєкті та просить визначитись з учасницями у найкоротший термін. Урочистості відбудуться у травні 2020 року у м. Києві.

Варто зазначити, що за три роки проведення заходу, Організаційною радою Проєкту було відзначено та вшановано близько 500 кращих представниць української нації народним визнанням «Берегиня України» з врученням ордену, почесної грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книгою пошани. інформацію про проект дивіться тут.