Інформація щодо зміни рахунків

Відділ забезпечення наповнення бюджету №3  Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області повідомляємляє, що у зв’язку із запровадженням нового Плану рахунків та перевідкриття рахунків єдиного внеску, Державною казначейською службою за стандартом IBAN змінено параметри рахунків 3556 «Рахунки для зарахування єдиного соціального внеску» на ім’я Головних управлінь ПФУ для зарахування сум з погашення заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування яка виникла до 01.10.2013, які введено  в  дію   з 3 січня 2020 року.

Враховуючи зазначене, з метою належної та своєчасної сплати сум з погашення заборгованості єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, повідомляємо реквізити рахунку: UA 738999980000355679204011600, симол 204 , код отримувача (ЄДРПОУ) 13967927,  отримувач ГУПФУ в Полтавській області, банк отримувача — Казначейство України   (вид платежу ; борг по ЄСВ що склався станом на 01.10.2013 року).

Довідково інформуємо, що кошти сплачені платниками  на старі рахунки по зарахуванню сум з погашення заборгованості єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.