І знову про коронавірус!

Захворюваність на коронавірусну хворобу не спадає, а навпаки йде значний її ріст : за добу  COVID-19 виявили у 5397 українців. Добовий показник захворюваності один з найбільших за весь час пандемії. Такі дані станом на 8 жовтня згідно з системою моніторингу поширення пандемії . Від учора внаслідок коронавірусного захворювання померли 93 мешканці України.

Загалом інфікувалися 244734 людей. За минулу добу на Полтавщині зафіксували 188 нових випадків захворювання на коронавірус.

Загалом від початку карантину в Полтавській області діагностували 3685 випадків захворювання на COVID-19. Всього зареєстровано 54 летальних випадків, нових за добу – 4. Одужали 1317 жителів області, продовжують лікування 2314 людини.

Звертаємося до усіх жителів району, до суб’єктів господарювання усіх форм власності з проханням дотримуватися рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), а саме: не забувайте про захист органів дихання засобами індивідуального захисту (маски, респіратори) та дотримання соціальної дистанції (1,5 м) в громадських місцях ; регулярно мийте руки з милом та застосовуйте антисептики для обробки рук та контактних поверхонь; здійснюйте  температурний скринінг перед початком роботи; проводьте вологе прибирання приміщень із застосуванням дезінфекційних засобів кожні 2 години та провітрювання приміщень протягом 10-15 хв.

Залишайтеся вдома та повідомляйте свого сімейного лікаря, якщо у вас зафіксована температура тіла понад 37,20С або ознаки респіраторного захворювання.

Бережіть себе та своїх близьких і знайомих!

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Великобагачанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

Наталія Чернецька