Хворобу набагато легше попередити, ніж потім лікувати

Версія для друкуВерсія для друку

Хворобу набагато легше попередити, ніж потім лікувати. Всі знають цю прописну істину, але багато хто нею нехтує, аргументуючи одвічним - «захворіє хтось, але не я». Часто цей вислів справджується. А раптом ні? Тоді що? Довге і затратне лікування і, можливо, інвалідність чи навіть летальний випадок.
У пресі іде багато суперечок про корисність чи шкідливість вакцинації але, врешті решт, обирати, що робити із своїм здоров’ям, тільки нам самим.
Пропагуючи корисність щеплень та дбаючи про своє здоров’я 9 лютого голова  райдержадміністрації Камандар Байрамов разом із своїм заступником Андрієм Филипасем відвідали кабінет щеплень Великобагачанської АЗПСМ, де пройшли вакцинацію від керованих інфекцій дифтерії та правцю. На сьогодні   заклад забезпечений достатньою кількістю даних вакцин. Для того, щоб отримати щеплення спершу необхідно звернутися до свого сімейного лікаря та отримати консультацію щодо можливих протипоказань. Слід сказати, що кабінети щеплення працюють у Великобагачанській АЗМПС та у всіх її структурних підрозділах, тож не тільки житель Великої Багачки може без проблем отримати прививку, а і сільський житель у своєму медичному закладі. І, що важливо,  проведення вакцинації безкоштовне.

Наверх ↑