ГОЛОВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА ЗАКЛИКАВ ПРАЦЕДАВЦІВ ПЕРЕЙТИ НА ДИСТАНЦІЙНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ, ЗБЕРІГШИ СПІВРОБІТНИКАМ РІВЕНЬ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Версія для друкуВерсія для друку

Очільник Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов звернувся до жителів регіону із закликом перейти на дистанційний режим роботи, не перевантажувати виклики екстреної медичної служби та дотримуватися режиму самоізоляції.

За словами Олега Синєгубова, наразі в регіоні ситуація з коронавірусом контрольована й жодного підтвердженого випадку на захворювання немає, однак обласна влада вирішила не чекати масових заражень і діяти на випередження.

«Жорстко й без компромісів. Закриття закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів по всій Україні – крок вимушений, але необхідний та виправданий. Відсьогодні працюють лише продуктові магазини, аптеки й АЗС», – заявив керівник Полтавської ОДА.

Обласна адміністрація працюватиме дистанційно. На робочих місцях перебуватимуть лише критично необхідна кількість працівників.

Олег Синєгубов звернувся до роботодавців із закликом перевести максимальну кількість співробітників на віддалений режим роботи, при цьому зберігши усі соціальні гарантії та нинішній рівень заробітної плати.

«Звертаюся до всіх жителів області – без нагальної потреби не перевантажуйте екстрену медичну службу. Зі свого боку ми відкриваємо «гарячу» лінію, де кожен зможе отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста.

У нас є всі можливості не допустити неконтрольованого поширення вірусу. І успішний досвід інших країн продемонстрував, що особиста гігієна та самоізоляція – найефективніший спосіб у боротьбі з розповсюдженням хвороби», – резюмував Олег Синєгубов.

Нагадаємо, 16 березня на засіданні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олег Синєгубов ухвалив рішення створити Оперативний штаб при Полтавській ОДА, який працюватиме цілодобово й швидко вирішуватиме всі питання з протидії поширенню коронавірусу.

Наверх ↑