Дякуємо всім учасникам та організаторам обласного свята кобзарського мистецтва "Взяв би я бандуру"!

26 травня 2019 року в селищі Велика Багачка відбулося 31-ше за ліком свято кобзарського мистецтва «Взяв би я бандуру».

Великобагачанська райдержадміністрація дякує всім, хто долучився до організації та проведення свята:

Подяка безпосереднім організаторам та учасникам

обласного свята кобзарського мистецтва «Взяв би я бандуру» - 2019

• Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації (директор В.В.Вождаєнко)

• Полтавському обласному центру народної творчості та культурно-освітньої роботи (директор Д.О.Соколов)

• Працівникам відділу культури і туризму райдержадміністрації (начальник І.П.Бережна)

• Районному методичному центру народної творчості та культурно-дозвіллєвої роботи (директор Н.Д.Чобітько)

• Головному режисеру свята, провідному методисту РМЦНТтКДР Т.В.Кононенко

• Районному краєзнавчому музею (директор К.О.Щербина)

• Працівникам та  учасникам аматорських колективів клубних закладів  Гоголівської селищної ради, Широкодолинської Матяшівської, Михайлівської, Устивицької, Кротівщинської сільських ради

• Працівникам культури та майстрам декоративно-ужиткового мистецтва Рокитянської ОТГ (завідувач сектором культури і туризму В.М.Осіпова)

• Викладачам та учням Великобагачанської дитячої музичної школи ім. Ф.Д.Кушнерика (директор О.М.Романенко)

• Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (начальник С.В.Кушнерик), закладам освіти – учасникам учнівської виставки декоративно-прикладного мистецтва

• Великобагачанському селищному голові Ю.Б.Саковському

• Головам виконавчих комітетів Широкодолинської, Михайлівської, Устивицької, Кротівщинської, Матяшівської сільських рад, Гоголівської селищної ради, голові Рокитянської ОТГ

• Працівникам централізованої бібліотечної системи (директор С.Г.Балюк)

• Культпрацівникам та аматорам Скибівщинського сільського клубу (власники СФГ «Ґрунтознавець» та «Берест», керівники В.В.Чишко та І.В.Чишко)

• Майстрам декоративно-ужиткового мистецтва району

• Працівникам Великобагачанського відділення поліції Миргородського ВП ГУНП в Полтавській області (начальник О.Ф.Свердан)

• Працівникам харчоблоку центральної районної лікарні (гол. лікар Л.О.Гавловський)

• КНП "Великобагачанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" (гол. лікар В.В.Хан)

• Бандуру А.В., голові районного осередку ТСОУ

• Соничу О.Д.,начальнику Красногорівської філії АТ «Полтаваобленерго»

Подяка запрошеним колективам та учасникам

• Капелі бандуристів «Любава» Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка (директор заслужений працівник культури України М.М.Демченко,  художній керівник Ю.М.Хниченко)

• Народному  ансамблю народного танцю «Джерело» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського (директор заслужений працівник культури України  А.М.Насменчук, керівники: заслужений працівник культури України Г.О.Островний, викладач хореографічних дисциплін Є.П.Ляшенко)

• Молодіжному гурту «B & B Project», м. Київ (керівник С.Шамрай)

• Тріо бандуристок Шишацької дитячої музичної школи (керівник О.В.Черкас)

• Класу бандури Великобагачанської дитячої музичної школи ім. Ф.Д.Кушнерика (директор О.М.Романенко, викладач Ю.П.Криндач)

• Губ’яку Дмитру Васильовичу, заслуженому артисту України, доценту Тернопільського педагогічного університету

Окрема подяка за участь у фінансуванні свята:

• Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації ( директор В.В.Вождаєнко)

• Депутатському корпусу Великобагачанської районної ради

• Асоціації фермерів району (голова К.В.Філіпенко)

• Директору ПП «Великобагачанський комбікормовий завод» Діденку Ігорю Григоровичу

• Депутату Полтавської обласної ради Діденку Олегу Григоровичу

• Приватному підприємцю Яцюку Олександру Олексійовичу

• Великобагачанському лісництву Миргородського держлісгоспу (лісничий Кожемяка М.М.)

• Приватному підприємцю Ігнатенку Олексію Олексійовичу