допоможи людям похилого віку!

Версія для друкуВерсія для друку

Дедалі більше країн світу запроваджують жорсткі обмежувальні заходи для протидії поширенню коронавірусної інфекції – із закриттям кордонів, скасуванням масових заходів та зібрань, навчання у школах і ВНЗ, переведенням підприємств і установ на віддалений режим роботи, обмеженням сполучення між регіонами й деякими країнами тощо. Кабінет Міністрів України також ввів карантин в Україні у зв'язку зі спалахом коронавірусу у світі.
В умовах карантину для запобігання поширенню в Україні коронавірусу контакти з іншими слід обмежити, і особливо берегти від зараження треба літніх людей.
За даними останніх висновків міжнародних експертів ВООЗ групи з найвищим ризиком тяжкого перебігу коронавірусної інфекції та летальних наслідків – це люди, старші за 60 років з хронічними захворюваннями, такими як гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, серцево-судинні захворювання. Що це означає? Що будь-хто з молодих людей може хворіти, навіть ледь це помічаючи, але «принести» вірус старшим родичам та близьким людям похилого віку. Закликаємо вас спілкуватися з рідними, використовуючи різні сучасні способи зв’язку, переконувати їх не виходити з дому, бути впевненими, що вони мають номер телефону свого сімейного лікаря, щодня цікавитися про стан їхнього здоров’я. А продукти та інші речі першої необхідності доставляти їм до дверей, використовуючи при цьому захисну маску. Можливо поруч з вами проживають одинокі сусіди, зробіть людяний вчинок та попіклуйтеся так само і про них.

Наверх ↑