До уваги мешканців Великобагачанського району

Щоб вибори пройшли організовано, без прикрих випадків необхідно, щоб всі громадяни, які приймуть участь у проведенні виборів, дотримувались правил пожежної безпеки.

Приміщення дільниць повинні мати не менше двох евакуаційних виходів, а двері відчинятися по направленню до виходу.

Електричне освітлення зовнішньої ілюмінації повинне мати самостійні запобіжні пристрої. Освітлення необхідно виконати за допомогою електричного кабелю, або проводу з міцними жилами. З’єднання проводів виконати за допомогою пайки, зварки чи опресовки. Прокладку проводів з полівінілхлоридною ізоляцією по дерев’яних конструкціях необхідно виконати з застосуванням азбестової прокладки товщиною 3 міліметра. При перетині проводами дерев’яних конструкцій чи тканин повинні захищатися гумовими чи ебонітовими трубками. До електричних проводів і освітлювальних приладів не повинні доторкатися горючі матеріали.

По закінченні роботи дільниці, освітлювальні та інші електричні прилади повинні залишатися вимкнутими.

При наявності обігрівальних печей їх опалювати необхідно під постійним наглядом спеціально виділених та проінструктованих людей. Опалення закінчувати не пізніше ніж за дві години до закінчення роботи в приміщенні.

Дільниці необхідно забезпечити двома вогнегасниками в залі голосування і по одному в кожній іншій кімнаті. Вогнегасники розміщуються на видних і доступних місцях.

Біля телефонних апаратів встановити таблички з порядком виклику пожежної охорони.

Відповідальність за протипожежний стан на виборчих дільницях несуть голови виборчих комісій.

Члени комісій, повинні знати правила пожежної безпеки та вміти користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Необхідно організувати  під час виборів чергування членів добровільної пожежної дружини.

Великобагачанський РС Головного управління ДСНС України у Полтавській області