Цей день належить кожному із нас

Соборність – це символ. Символ боротьби за волю. Порозуміння між людьми. І часточка надії і віри у майбутнє. Ми пам’ятаємо про незліченні жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності. Пам’ятаємо тих, хто першими на повний голос заявив про незалежність і єдність України. Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення: як і колись, так і тепер український народ відстоює ідею єдності, соборності та територіальної цілісності держави, як і далекого дев'ятнадцятого,  недавнього дев'яностого,  так і тепер, у 2018 році, зводиться воєдино собор людських душ.
22 січня в районному центрі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України.
У рамках заходів, присвячених цій визначній події в історії України, керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, представники підприємств, установ, організацій поклали квіти до погруддя видатному українському поетові Т.Г. Шевченку. З історичною довідкою про події 22 січня далекого 1919 року виступила директор районного краєзнавчого музею К.О.Щербина. Чарівні пісні у виконанні народного аматорського хорового чоловічого колективу "Козацькі барви" додавали події урочистості та святковості.
Із вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації К.Байрамов, голова районної ради Г.Полтавець та Великобагачанський селищний голова Ю.Саковський.
«Цей день належить кожному з нас як історичний символ об’єднання України та загальний для всіх орієнтир майбутнього – саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для розвитку та успіху нашої держави», - зазначив у своєму виступі К.Байрамов, побажавши присутнім, щоб відчуття єдності, як громадян однієї країни, допомагало будувати свою державу, свою правду і свою волю, як заповідав Великий Кобзар. Бо тільки в єдності наша сила і наше майбутнє!