8 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ВЕЛИКОБАГАЧАНЩИНИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Ця галузь є важливою складовою частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки.

Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працює чимало людей, яких у народі називають просто газовиками.

Впевнена, що працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості докладатимуть для її розвитку усі свої сили, професійне вміння, трудову звитягу.

Напередодні цього дня висловлюю всім працівникам галузі щиру вдячність за самовіддану працю, за чесне виконання своїх обов'язків та професіоналізм.

Нехай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на розвиток нашого району, піднесення національної економіки, зміцнення енергетичної незалежності нашої держави. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя, оптимізму, трудової наснаги в ім'я процвітання України і району.

В.о. голови райдержадміністрації                С.Мельник