8 липня - День родини

Родина — це головна цінність у нашому житті, невичерпне джерело наснаги та любові. Значення її неоціненне. Мати міцну й дружну родину у всі часи було і є почесним. А повага до батьків, любов до дітей – ці родинні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

Із давніх часів родина для українців відігравала надзвичайну роль, це найбільша цінність у житті, джерело життєдайної енергії, надія на щасливе майбутнє. Саме у родині формується характер, особистісні якості, прищеплюється відповідальність, порядність, повага до старшого покоління. Сьогодні українська родина є найважливішим осередком, що зберігає й передає з покоління в покоління невмирущі культурні цінності нашого народу, його багаті національні традиції. Вона – наша незамінна і постійна моральна та матеріальна підтримка, а гармонійний та міцний союз родини і держави – один із найважливіших чинників її процвітання, добробуту й благополуччя громадян.

Враховуючи важливість родини в  житті кожного громадянина, в Україні 8 липня відзначають День родини.

В рамках відзначення цього світлого та затишного свята в області проводилася акція  «Відповідальне батьківство-щасливе дитинство», в ході якої було заплановано відзначення сімей подяками голови обласної державної адміністрації та подарунками.

За рекомендацією виконавчих комітетів Гоголівської селищної  та Устивицької  сільської ради  подяки обласної державної адміністрації за сумлінне батьківство, значний внесок у виховання дітей, збереження та розвиток сімейних традицій, підвищення рівня духовних, моральних цінностей та авторитету української сім’ї отримали сім’ї Бейгул Світлани Михайлівни та Андрійчака Віктора Петровича, які виховують доньку Вікторію (селище Гоголеве) та Стельмах Галини Миколаївни та Андрія Андрійовича, які виховують двох прекрасних дітей Вікторію та Андрія (село Устивиця).

Приємна місія вручити подяки та подарунки, надані відділом сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації випала заступникові голови районної державної адміністрації Филипасю Андрію Васильовичу.