6 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ,

ВЕТЕРАНИ ПЕДАГОГІЧНОЇ СПРАВИ!

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнена, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України, беручи за приклад мудрість і досвід своїх попередників – славних ветеранів освітянської справи.

Щиросердно бажаю вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, хай вам щастить в усіх добрих починаннях! Хочеться, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.

Миру, добра і благополуччя вам, натхнення та задоволення від праці, який присвятили життя, від успіхів ваших учнів! Зі святом!

В.о. голови райдержадміністрації                 С.Мельник