29 серпня День пам'яті загиблих учасників АТО

Чотири роки тому 29 серпня під час виходу з оточення так званим «зеленим коридором» із позицій в районі Іловайська колони українських військ були розстріляні російськими військами й проросійськими бойовиками. У тих подіях Україна втратила найбільше за час нинішньої війни на сході держави бійців. Інформація про втрати різниться донині.

За офіційними даними, оприлюдненими Генеральною прокуратурою, під час виходу з оточення полягли 366 українських бійців, 429 отримали різного ступеня тяжкості поранення, а 300 – потрапили в полон. Воїни, яким вдалося вийти з Іловайського котла живими, та бійці 8-ї окремої автомобільної санітарної роти, які вивозили поранених і полеглих українців, стверджують, що втрати у тій трагедії набагато більші. Ще досі деякі сім’ї чекають додому своїх захисників, які не повернулися з Іловайська чи потрапили в полон.

Сьогодні Україна вшановує пам’ять загиблих героїв у Іловайській трагедії.

Вічна пам’ять полеглим воїнам. Шана всім, хто вижив.

Голова районної державної адміністрації             Камандар Байрамов