26 квітня - День Чорнобильської трагедії

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Дорогі великобагачанці!

Ось уже 34 роки біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й... Багато років минуло відтоді, а пам’ять наша зберігає все до найменших подробиць, бо надто вражаючими і болючими були ці подробиці. Чорнобильська трагедія для нашого народу до цього часу лишається невигойною раною.

Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа, завдяки самопожертві ліквідаторів аварії, стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Радіаційні промені смерті не змогли знищити дух героїзму, солідарності й самовідданості наших земляків, які боролися у Чорнобилі з ядерною стихією. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Бути гідними їх пам’яті та не забувати про їхній подвиг -  таке завдання сучасного покоління.

Ми всі схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у цій боротьбі та намагаємось  зберігати пам'ять Чорнобиля і шанувати мужність тих співвітчизників, хто живе сьогодні з нами.

Щиросердно дякую чорнобильцям за їхній подвиг, бажаю міцного  здоров’я, благополуччя та довгих років життя!

Голова райдержадміністрації   С.Братік