16:30 | 15.04.2019

8 квітня у м.Полтаві на нараді у тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації Р.Товстого за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про заходи щодо підтримки ініціатив громадськості в контексті реалізації в Полтавській області Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки», «Про використання коштів Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році та перспективи формування Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 році», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення. У роботі наради взяв участь голова обласної ради О.Біленький.