111

ОСНОВНІ ЗАХОДИ Великобагачанської райдержадміністрації з 8 по 12 жовтня 2018 року

02.10.2018

08.10

8.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови та начальників управлінь, відділів райдержадміністрації.

9.00

Нарада про участь в он-лайн тестуванні педагогів учасників дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня з теми: «Психологічний супровід індивідуально-освітньої траєкторії педагогічного працівника у післядипломній освіті».

10.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (кожен понеділок).

14.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія у директора Великобагачанської філії Полтавського обласного центру зайнятості.

09.10

9.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства до опалювального сезону 2018-2019 року.

2.Про хід виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

11.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про підготовку закладів освіти до опалювального періоду.

14.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія у начальника фінансового управління райдержадміністрації.

10.10

9.00

Семінар-навчання вчителів, які впроваджуватимуть державний стандарт початкової освіти у 2019-2020 навчальному році.

10.00

Нарада про хід комплексу осінньо-польових робіт.

10.00

Засідання комісії з розгляду питань про надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та призначення допомог малозабезпеченим сім’ям з дітьми.

13.00

Захід в районній дитячій бібліотеці: Історико-літературний калейдоскоп «Велич козацького духу» (до дня Українського козацтва).

14.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія у начальника служби в справах дітей райдержадміністрації.

11.10

9.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про моніторинг цінової ситуації на основні продукти харчування в районі.

10.00

Зустрічі з учасниками антитерористичної операції в загальноосвітніх школах району до Дня захисника України.

11.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про організацію громадських робіт для осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, з інформування населення щодо порядку надання житлових субсидій, технічної підготовки документів та кур’єрської .

14.00

Захід в центральній районній бібліотеці: Година знаменних дат «Богу- душа, Україні - життя, честь для себе» (до Дня захисника України та до Дня Українського козацтва).

14.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія у начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

12.10

10.00

Виховний захід для учнів Великобагачанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів до Дня захисника України «Не забуде крові Вітчизна, що пролита за неї в боях».

10.00

Семінар-практикум педагогічних працівників, які працюють в інклюзивних класах.

11.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

13.00

Захід в Остап’євській ЗОШ І-ІІІ ступенів «Козацькі забави» до Дня захисника України.

15.00

Урочистості та тематична концертна програма «Вартові миру» до Дня захисника України.