ОСНОВНІ ЗАХОДИ Великобагачанської райдержадміністрації з 3 по 7 грудня 2018 року

27.11.2018

03.12

8.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови, керівника апарату та начальників управлінь, відділів райдержадміністрації.

9.00

Нарада про підсумки проведення комплексу осінньо-польових робіт.

10.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (кожен понеділок).

14.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія у першого заступника голови райдержадміністрації.

04.12

9.00

Семінар з питань отримання соціальних пільг, виплат та компенсацій інвалідам, ветеранам війни і праці малозабезпеченим та постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

10.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (вівторок перший, третій).

11.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про моніторинг цінової ситуації на основні продукти харчування в районі.

14.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія у заступника голови райдержадміністрації.

05.12

9.00

Семінар з питань планування місцевих бюджетів на 2019 рік.

10.00

Засідання комісії з розгляду питань про надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та призначення допомог малозабезпеченим сім’ям з дітьми.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (середа перша, третя, п’ята).

14.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія у керівника апарату райдержадміністрації.

16.00

Урочистості до Дня Збройних Сил України.

16.30

Тематична програма до Дня Збройних Сил України «Нас захищають армії солдати».

06.12

9.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про підготовку до проведення свята Святого Миколая в загальноосвітніх та дошкільних закладах району.

10.00

Виховний захід в районному краєзнавчому музеї з учнями Великобагачанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів до Дня Збройних Сил України «Коли вмирає воїн в дні суворі, душа у нього, кажуть, не вгаса».

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (четвер перший, третій).

11.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

13.00

Захід в дитячій районній бібліотеці: Патріотичний альбом «Свято доблесті і мужності» (до Дня Збройних Сил України).

14.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія у начальника Великобагачанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області.

15.00

Захід в центральній районній бібліотеці: Патріотичний альманах «Захист української держави – призначення Збройних Сил України».

07.12

9.00

Урочистості до Дня місцевого самоврядування.

10.00

Семінар - практикум з питань виконання варіативної частини державного стандарту дошкільної освіти, як умови розвитку творчого потенціалу дошкільника.

11.00

Нарада про експлуатаційне зимове утримання автодоріг району.

14.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія у начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.