ОСНОВНІ ЗАХОДИ Великобагачанської райдержадміністрації з 26 по 1 грудня 2018 року

20.11.2018

26.11

8.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови, керівника апарату та начальників управлінь, відділів райдержадміністрації.

10.00

Нарада про підсумки проведення аудиту земель в районі.

10.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (кожен понеділок).

27.11

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про хід виконання в районі Закону України «Про Національну поліцію» та заходів щодо боротьби із злочинністю.

2.Про організацію санаторно-курортного лікування та оздоровлення населення пільгових категорій.

10.00

Інструктивна нарада директорів дошкільних навчальних закладів про  роботу на порталі ІСУО (Інформаційних систем управління освітою).

11.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про надання практичної допомоги у забезпеченні сільськогосподарських товаровиробників району насінням, мінеральними добривами та засобами захисту рослин.

28.11

9.00

Нарада про зміни в законодавстві України щодо підтримки фермерських господарств у 2018 році.

10.00

Засідання комісії з розгляду питань про надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та призначення допомог малозабезпеченим сім’ям з дітьми.

11.00

Нарада про підсумки проведення ремонту Кротівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

29.11

9.00

Семінар з питань встановлення пільг особам на пенсії, які раніше працювали педагогічними, медичними, фармацевтичними працівниками та працівниками культури в сільській місцевості та проживають в таких населених пунктах.

9.00

Природознавчий інтерактивний конкурс «Колосок».

10.00

Захід в центральній районній бібліотеці: Засідання любительського об’єднання «Затишок». Народознавча пізнавальна година «Українська вишня – символ молодості й вірності».

11.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

13.00

Захід в центральній районній бібліотеці: Година роздумів «Снід: зрозуміти, щоб допомогти» (до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Спільно з Великобагачанським районним центром соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді).

30.11

9.00

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

10.00

Заходи з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

11.00

Обстеження умов проживання та виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Михайлівської сільської ради.

01.12

10.00

Відкритий конкурс бандуристів та вокалістів імені Надії Марченко.

Протягом тижня

Тематичний тиждень: «Мої особливі потреби».

Виховні години в закладах освіти на тему: «Рівний - рівному», «Інвалідність не вирок», «Повір у себе».