ОСНОВНІ ЗАХОДИ Великобагачанської райдержадміністрації з 26 грудня 2018 року по 1 січня 2019 року

18.12.2018

26.12

8.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови, керівника апарату та начальників управлінь, відділів райдержадміністрації.

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про поточний ремонт і фінансування автомобільних доріг загального користування та вулиць комунальної власності.

2.Про надзвичайні ситуації та події, які виникли на території району у 2018 році, їх усунення та профілактика.

15.30

Захід в центральній районній бібліотеці: Відео подорож «У зимову мрію».

18.00

Театралізована вистава за мотивами повісті М.В.Гоголя «Ніч перед Різдвом».

27.12

9.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про забезпечення сільськогосподарських товаровиробників району насінням, мінеральними добривами та засобами захисту рослин для проведення комплексу весняно-польових робіт 2019 року.

10.00

Нарада про хід виконання районної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2018 роки.

11.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

14.00

Захід в районній бібліотеці для дітей: Святкова вікторина «Пригадай зимову казку».

28.12

8.30

Привітання керівництвом райдержадміністрації трудових колективів району з Новорічними святами.

9.00

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, надання пільг та тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

10.00

Нарада про підсумки виконання Програми підтримки соціально вразливих верств населення Великобагачанського району «Турбота» на 2016-2018 роки.

11.00

Нарада про хід виконання в школах району проекту «Нова українська школа.

29.12

8.30

9.00

Нарада про стан розрахунків в районі за оренду земельних часток (паїв) громадян.

11.00

Нарада про підбиття підсумків роботи галузі освіта в 2018 році та виконання районних галузевих нарад.

01.01.2019

01.00

Розважальна ігрова програма для жителів та гостей селища Велика Багачка «Новорічний розгуляй».

Протягом тижня

Підбиття підсумків роботи районних комісій, координаційних рад та інших дорадчих органів.