ОСНОВНІ ЗАХОДИ Великобагачанської райдержадміністрації з 16 по 19 жовтня 2018 року

09.10.2018

16.10

8.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови та начальників управлінь, відділів райдержадміністрації.

9.00

Засідання робочої групи з питань проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення.

10.00

Нарада про хід проведення комплексу осінньо-польових робіт.

11.00

Семінар-навчання з питань дотримання державними службовцями правил етичної поведінки.

13.00

Обстеження умов проживання дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Великобагачанської селищної та Устивицької сільської рад.

17.10

9.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про проведення в районі Всеукраїнського профілактичного рейду «Урок».

10.00

Нарада про організацію харчування в закладах освіти району.

11.00

Нарада про хід проведення внутрішнього ремонту Кротівщинської ЗОШ І - ІІІ ступенів.

13.00

Захід в районній дитячій бібліотеці: Літературна зоомозаїка «Подорож країною Зооляндією».

18.10

9.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про початок опалювального сезону 2018-2019 року.

10.00

Засідання комісії з розгляду питань про надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та призначення допомог малозабезпеченим сім’ям з дітьми.

10.00

Захід в центральній районній бібліотеці: Засідання любительського об’єднання «Затишок». Школа здоров’я «Вода цілюща і живильна».

11.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан підготовки тваринницьких приміщень до зими.

19.10

9.00

Семінар-навчання вчителів, які впроваджуватимуть державний стандарт початкової освіти у 2019-2020 навчальному році.

10.00

Нарада про підсумки економічного та соціального розвитку району за 9 місяців 2018 року.

11.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.